portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle Odkrywców - sprawy osiedlowe » Forum » Zebranie wspólnoty 19/02/2018
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zebranie wspólnoty 19/02/2018

     Odpowiedz do tematu    

Czy wybierasz się na zebranie?
Tak
100%
 100%  [ 6 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 6
Zobacz Glosujacych

Autor Wiadomość
j0tasghan 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Cze 16, 2016 8:57
Posty: 160
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 20:42    Temat postu: Zebranie wspólnoty 19/02/2018

Pewnie wszyscy już otrzymali powiadomienia o zebraniu wspólnoty 19/02 w poniedziałek. Czy ktoś się wybiera? Jakies pomysły na główne wątki, ktore warto poruszyc?

Mnie osobiscie bardzo ciekawią (pomimo salda dodatniego na koniec roku) dramatycznie zwiększone wydatki w kilku pozycjach:
- remonty drobne
- konserwacje
- inne koszty.
Z chęcia się dowiem o szczególach takiego wzrostu.
ThatMan 
   

Bywalec


Wiek: 79
Dołączył: Sob Maj 13, 2017 16:45
Posty: 49
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Lut 14, 2018 12:52    Temat postu: Re: Zebranie wspólnoty 19/02/2018

Niby masz rację, tylko nie wiemy co dokładnie się składa na poszcególne pozycje. Tak dokładnie. Praktycznie wszystko może być pod nie podszyte.
j0tasghan 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Cze 16, 2016 8:57
Posty: 160
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 6:46    Temat postu: Re: Zebranie wspólnoty 19/02/2018

140+ wyświetleń, 2 głosy, 1 odpowiedź.
Thatman no dokładnie o tym pisałem. Jestem ciekawy co jest pod spodem tych wzrostów wydatków. A czy są jeszcze jakieś tematy..
serentis 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Mar 19, 2017 9:46
Posty: 9
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 14:46    Temat postu: Re: Zebranie wspólnoty 19/02/2018

Ja chciałbym się dowiedzieć o podstawach takich a nie innych uchwał. Mamy modernizację czujek przeciwpożarowych - czyli my mamy naprawiać coś co ktoś błędnie zamontował?

Interesuje mnie też kwestia realizacji gwarancji itp. Jak np. z zielenią - zostało to zgłoszone kilka miesięcy temu do dewelopera i cisza...

Podobnie chcę też wrócić do kwestii oddymiaczy w garażu, ponieważ kwestia, mimo moich maili nie doczekała się odpowiedzi.
j0tasghan 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Cze 16, 2016 8:57
Posty: 160
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 10:51    Temat postu: Re: Zebranie wspólnoty 19/02/2018

W przypadku czujek intencja jest zmiana ustawien. Tak zeby reakcja na dym nie byla przypadkowa. Czujki beda ustawiane w strefy a alarm bedzie sie wlaczac po uruchomieniu kilku czujek. Jest to odpowiedz na nie tak dawne alarmy gdzie w kazdym z przypadkow bylo to falszywe wezwanie.
Co do zieleni to wiem ze zostalo to przekazane w ramach przegladow pogwarancyjnych pare miesiecy temu do Developera i Glownego wykonawcy ale jak na razie jak widac bez reakcji i smutne obschniete drzewa strasza codziennie.
Co do oddymiaczy to jaki konkretnie jest temat?
serentis 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Mar 19, 2017 9:46
Posty: 9
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 7:18    Temat postu: Re: Zebranie wspólnoty 19/02/2018

Ale te alarmy były 3 w ciągu 2 tygodni. Ani wcześniej, ani później tych alarmów nie było. Jak dla mnie ta instalacja była błędnie zamontowana, a teraz mamy my zapłacić za jej naprawienie?

Co do oddymiaczy, to chodzi o instalację w garażu pod budynkiem D - przez prawie miesiąc chodziły urządzenia, które są awaryjnie tylko uruchamiane. Urządzenia te chodziły przez 24h. Problem zamieciony pod dywan, a tak naprawdę musiał wpłynąć na koszty energii elektrycznej w garażu, w jaki sposób- nie mogłem się dowiedzieć, ponieważ mimo moich próśb, koszty takie w zestawieniu rocznym nie zostały mi przedstawione.
lejka123 
   

Zaglądajacy


Wiek: 45
Dołączył: Śro Sie 12, 2015 15:56
Posty: 16
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Lut 21, 2018 17:42    Temat postu: Re: Zebranie wspólnoty 19/02/2018

hej, czy spotkanie sie odbylo? Nas nikt nie poinformował o takowym, wiec pytania jaka droga Was poinformowano?
Ja_Wroc 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Lip 27, 2016 20:17
Posty: 15
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 8:17    Temat postu: Re: Zebranie wspólnoty 19/02/2018

Ja miałem jakiś tydzień wcześniej w skrzynce na listy zawiadomienie o zebraniu razem z rozliczeniem rocznym.
obywatel6 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Sty 16, 2018 19:27
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 22:30    Temat postu: Re: Zebranie wspólnoty 19/02/2018

Od zebrania minęło prawie pół i do tej pory jeszcze podobno głosy nie są zebrane, a przynajmniej Pan Wojciech tak twierdzi. Zastanawiam się ile jeszcze czasu minie zanim uchwały wejdą w życie. W takim tempie to my na naszym osiedlu sami ze sobą nic nie osiągniemy...
Steffx 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Mar 31, 2016 19:36
Posty: 192
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Śro Lip 04, 2018 8:32    Temat postu: Re: Zebranie wspólnoty 19/02/2018

Oczywicie. Taka sytuacja trwa u nas od poczatku. Tak samo bylo z poprzednimi uchwalami, zapytaniami dot. stojakow etc. etc. (Nie chodzi mi czy ktos potrzebuje np. tego stojaku czy nie, ale czas odpowiedzi i zainteresowanie sie wlasnym podworkiem). Tutaj nikt sie niczym nie interesuje, do czasu az mu na leb kapie.

Do tego bardzo slabe zadbanie o czesci wspolne, srajace psy. Lepiej nie bedzie Smile

Pozytyw, ze moze i gorzej tez nie.
j0tasghan 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Cze 16, 2016 8:57
Posty: 160
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 10:18    Temat postu: Re: Zebranie wspólnoty 19/02/2018

No cóż, a na samym końcu beda pretensje do wszystkich wokoło, że zepsute, że niezrobione, że niedziała....tylko, że rzeczy sie same nie zrobią ale wysiłek zwiazany z odpisaniem na maila wraz z zalaczeniem skanow jest powyzej mozliwosci przecietnego czlowieka. Z tego co slyszalem kolo 30%-40% mieszkan w C/D to najem wiec najemcom tez mniej zalezy niz mieszkancow a wlasciciele maja to w (_|_) dopoki najemca placi.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama